O nás

Spoločnosť ELIMER vznikla v roku 1999. Ponúkame pre našich zákazníkov komplexné služby v oblasti elektroinštalácií. Naše zameranie je sústredené na projektovanie, realizáciu a servis silnoprúdových a slaboprúdových elektroinštalácií, meranie a reguláciu.


Do nášho portfólia patria stavby z oblastí občianskej a priemyselnej výstavby, administratívne budovy, výrobné haly, logistické centrá a objekty určené na rezidenčné bývanie.

 

Naša spoločnosť vlastní oprávnenia, certifikáty a licencie, potrebné k projektovaniu a realizácii rôznych typov technológií v oblasti elektrických inštalácií.


Spoločnosť ELIMER, a.s. má zavedený systém riadenia kvality podľa ISO 9001:2008


Získali sme oprávnenie, vydané Úradom pre reguláciu železničnej dopravy, na montáž a dodávky silnoprúdových a slaboprúdových elektroinštalácií v objektoch Železníc Slovenskej republiky.


Firma má vydanú licenciu na poskytovanie technických služieb, na ochranu majetku a osôb – projektovanie, montáž, údržbu a revízie elektrických zabezpečovacích zariadení.


Ďalšiemu vzdelávaniu zamestnancov venuje spoločnosť nemalé úsilie a prostriedky a je to jeden z hlavných cieľov budovania a rozvoja spoločnosti.


Ďalej sa firma rozhodla využiť potenciál svojich skúsených technikov a montážnikov a začala sa zaoberať s elektroinštaláciami „Inteligentných systémov riadenia budov“.

V roku 2007 bola zriadené obchodné zastúpenie v Českej republike, ktoré zabezpečuje podporu pri realizácii projektov v ČR a taktiež vykonáva obchodnú činnosť na území ČR.


Spoločnosť využíva vlastný stály odborný potenciál montážnych kapacít pre realizáciu projektov. Všetci pracovníci sú pravidelne školení v oblasti BOZP a PO, prác vo výškach a majú všetky potrebné osvedčenia a oprávnenia potrebné na činnosti, ktoré vykonávajú.

 


Spoločnosť ELIMER, a.s. sídli vo vlastných priestoroch v Novom Meste nad Váhom, kde pracuje vedenie firmy, projekčné, realizačné a servisné oddelenie. V priestoroch sídla sa nachádzajú sklady a priestory pre realizačnú prípravu.


Všeobecné záručné podmienky spoločnosti ELIMER, a.s.

 

Vstúpili do platnosti dňom 01.12.2011.
Na stiahnutie TU alebo v sekcii SERVISNÁ ČINNOSŤ

  

Všeobecné nákupné podmienky spoločnosti ELIMER, a.s.

 

Vstúpili do platnosti dňom 01.01.2012.
Na stiahnutie TU alebo v sekcii SERVISNÁ ČINNOSŤ
 

Novinky

 

Zamestnanie

- SAMOSTATNÝ PROJEKTANT silnoprúdových elektrických zariadení, požadujeme min. SŠ vzdelanie
- PROJEKTOVÝ MANAŽÉR elektromontážnych zákaziek, náplňou práce je vedenie pridelených zákaziek, pracovného tímu, ich fakturácia, rozpočtovanie, odovzdanie hotového diela, požadujeme min. SŠ vzdelanie s elektrotechnickým zameraním, min. PRAX 5 rokov, vodičský preukaz sk. B, anglický alebo nemecký jazyk mierne pokročilý, ponúkame prácu na plný úväzok s nástupom ihneď, služobný telefón, automobil, notebook
Bližšie informácie ohľadne voľných pracovných pozícii na:
tel. č.: 032 7717 866-7